Kurumsal | Konum Demir

Hakkımızda

Konum Demir, bilgi birikimi ile sektöründe lider olmayı hedefleyerek kaliteli, yenilikçi, ve güvenilir çözümler sunmaktadır.İnşaat ve sanayi sektöründe müşterilerine en iyisini sunmayı hedefleyen firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini profesyonel ekibi ile benimseyerek sağlam ve güçlü ürünler sunmayı amaçlar.

Konum Demir, Konya’nın gözde sanayi lokasyonlarından biri olan BÜSAN Sanayi Sitesi’nde hizmet verir.Sahip olduğu yetişmiş insan kaynağı ve gelişim odaklı yönetim anlayışı ile sanayi ve inşaat sektörlerinin güçlü çözüm ortağı olmayı hedefler. Konum Demir, profil, sac, çelik yapı profilleri, boru ve demir ürünlerinin toptan satışıyla müşterilerine kaliteli ürün imkanı sağlar.

Kurulduğu günden itibaren koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Konum Demir, kaliteli ürün politikası ile müşterilerini ve markasını daha ileriye taşır.Sağlamlığı ve alınabilecek verimi en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen firmamız gelişmeyi sürdürmektedir.

Misyonumuz

Şeffaf ve ilkeli ticaret anlayışı ile  müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeden sektöründe lider olmayı hedefleyen Konum Demir, profesyonel ekibi ile  güçlü ve kaliteli ürünler sunarak müşterileri için en iyisini hedeflemektedir.Konum Demir, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa süre içerisinde, en kaliteli çözümü sunmayı ve müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine misyon olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

Konum Demir, tecrübesini güven ve güç ile harmanlayarak sektörde söz sahibi olmayı, gelişmelere ve yeniliklere öncülük etmeyi hedeflerine eklemiştir. Kendine en birincil amaç olarak belirlediği yetişmiş insan kaynağı ile Türkiye’nin ileri gelen demir tedarikçilerinden biri olmayı hedefleyen Konum Demir, dinamik ekibi ile kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını müşterileri için devam ettirmeyi amaçlamaktadır.